preloader

Szklarz

4

Zakład Szklarski Glassio

Zakład szklarski Glassio to szczecińska firma, w której pracują najlepsi szklarze i pozostali specjaliści z dużym doświadczeniem w zawodzie. Nasi monterzy mają szeroką wiedzą merytoryczną jak i umiejętności, które pozwalają świadczyć usługi ze szkła na jak najwyższym poziomie i oferować szklane produkty, które będą spełniać najbardziej wymagające oczekiwania naszych klientów. To wszystko możliwe jest dzięki dostępowi do zaawansowanego sprzętu do szkła, który posiada nasza firma Glassio . 

Nasze szkło produkowane jest  z wykorzystaniem tradycyjnych metod, jak i również w dużym stopniu korzystamy z  nowoczesnych rozwiązaniach, przez to nasze szkło posiada idealne parametry techniczne i wytrzymałościowe. Nasze szkło jest solidne i trwałe. Szkło na wymiar to nie tylko lustra i szyby. Mimo, że z pracą szklarza znacznej części kojarzy się przede wszystkim produkcja różnorakich szyb i luster, to mimo wszystko na tym nie kończy się praca szklarza. Specyfika tego zawodu wymaga dużych zdolności oraz precyzji.

Nasza firma szklarska w Szczecinie wykonuje niebanalne dekoracje szklane do kuchni czy łazienki. Przykładem naszych prac są oryginalne lacobele montowane w nowoczesnych wnętrzach oraz oryginalne efektowne szkło z grafiką na indywidualne zamówienie klienta. Nasz zakład szklarski proponuje Państwu spory profesjonalny asortyment.

IMG-20231007-WA0604

Szkło na wymiar

Szkło wykonywane na wymiar to nasza specjalność. Wykonujemy w tym zakresie zamówienia takie jak lustra, szyby, lacobele, balustrady,  daszki szklane, drzwi szklane i wiele innych. W ofercie naszej firmy znajduje się szkło przeznaczone do wnętrz jak i również przeznaczone do użytku zewnętrznego. 

Wśród usług szklarskich w Szczecinie, które może wykonać nasza firma nasi klienci znajdą  m.in. transport szkła, Montaż za pomocą podnośników do szkła oraz montaż balustrad, lacobeli, drzwi, daszków i innych produktów wykonanych ze szkła. Obsługujemy indywidualnych klientów  i realizujemy hurtowe zamówienia. Wśród naszych realizacji na naszej stronie internetowej znaleźć można wykonane montaże w hotelach nadmorskich, restauracjach i biurach. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy szklarz Szczecin i liczymy na miłą współpracę. Nasza firma szklarska oferuje usługi szklarskie produktów najwyższej jakości. Nasi klienci dostaną u nas dowolne szkło na wymiar oraz  z dostawą do Twojego domu. Firma Glassio to gwarancja wysokiej  jakości wykonania i obróbki szkła. 

Do tego wszystkiego oferujemy  bezpieczny transport szkła na terenie Szczecina i okolic. Jesteśmy otwarci na Państwa projekty i sprostamy z nowymi wyzwaniami. Dużo osób pewnie zadaje sobie pytanie Kim tak naprawę jest szklarz i czym się zajmuje. Czy zapotrzebowanie na szkło jest duże. Szklarz, to osoba, która zajmuje się profesjonalną obróbką szkła. Dodatkowo zajmuje się wytwarzaniem przeróżnych przedmiotów wykonanych ze szkła, również ich montażem i dowozem do klienta.

IMG_1023

Szklarz Szczecin Glassio - precyzja i dokładność

Każda z czynności wykonana przez firmę szklarską powinna być zrobiona z najlepszą precyzją i dokładnością. Szkło jest materiałem kruchym i subtelnym, tak więc jeśli się zniszczy niemożliwe jest jego odbudowanie, dlatego szklarz Taka osoba musi zdobyć doświadczenie i potrzebne umiejętności do tego zawodu. 

W tej branży na pewno nie znajdzie się miejsce dla osoby, która nie ma umiejętności manualnych odpowiednich do wykonania zawodu szklarza, gdyż do obróbki szkła i jego ciecia potrzebna jest niezwykła precyzja. Praca ze szkłem to typowo rzemieślnicze zajęcie. Niezbędne jest do tego pełno rozmaitych narzędzi do montażu szkła i pracy z nim. Tak naprawdę na dzień dzisiejszy nie ma licznych możliwości zatrudnienia, ponieważ tej pracy nie może wykonywać każdy. 

Szklarz Glassio ma wyselekcjonowanych pracowników pod kątem profesji Wtedy kiedy jest deficyt takich umiejętności takie profesje jak szklarz zasługują na duże uznanie. Widać to w wielu pracach wykonanych przez profesjonalistów, przykładowo szklarz Szczecin już nikogo nie dziwi. Nasze prace cieszą się dużą popularnością. Szklarz to jedna z najstarszych wykonywanych profesji. Mimo, że dużej większości  kojarzy się tylko w wąskim zakresie wykonania to szklarz wykonuje o szerszy zakres realizacji. 

Zakład szklarski Glassio korzysta z wysokiej jakości szkła, które charakteryzuje się dużą solidnością. Nasze biuro znajduje się w ścisłym centrum Szczecina, zapraszamy na naszą stronę internetową na której znajdą Państwo dużo realizacji z naszych prac. Jeśli szukasz firmy szklarskiej w Szczecinie to jesteśmy!