preloader

Drzwi szklane

IMG-20231007-WA0811

Wieloletnie doświadczenie

Od wielu lat zajmujemy się wykonywaniem i montażem drzwi ze szkła, które niosą ogromny potencjał podczas wykańczania nowoczesnych obiektów mieszkalnych i publicznych.

Drzwi szklane to doskonały sposób na to, by do wnętrza docierało więcej światła. Montując je w pomieszczeniach, zapewniasz sobie bardziej przestronne otoczenie a Twój dom, biuro czy sklep nabierają lekkiego, nowoczesnego designu.

IMG-20231007-WA0436

Drzwi ze szkła – dlaczego warto je zamontować?

Kiedy myślisz o prawidłowej i przyjaznej dla człowieka aranżacji wnętrz, musisz pamiętać przede wszystkim o napływie odpowiedniej ilości naturalnego światła, które sprawia, że pomieszczenie staje się przyjaźniejsze. Pobyt w dobrze oświetlonym wnętrzu korzystanie wpływa na psychikę człowieka, który ma więcej energii i zyskuje odpowiednie warunki do pracy czy odpoczynku. 

Sztuczne oświetlenie nigdy nie zastąpi naturalnych promieni słonecznych, dlatego czasami oprócz okien warto również pomyśleć o montażu drzwi ze szkła. Ma to szczególne znaczenie w małych mieszkaniach, do których dociera mniej światła z zewnątrz, i każde dodatkowe źródło dobroczynnego słońca jest na wagę złota.

IMG-20231007-WA0706

Drzwi szklane w ofercie Glassio

W naszej ofercie znajdują się przeróżne rodzaje drzwi ze szkła. Wykonujemy również modele o wymiarach i właściwościach na indywidualne zamówienie. Wystarczy, że powiesz nam o swoich potrzebach, a my dołożymy wszelkich starań, by je sprostać.

Oferujemy m.in.:

  • Drzwi szklane rozwierne;
  • Z ościeżnicą;
  • Bez ościeżnicy;
  • Drzwi szklane przesuwne;
  • Systemy relingowe;
  • Systemy z ukrytym systemem pod maskownicą (widoczna maskownica);
  • Systemy kasetowe;
  • Drzwi szklane wahadłowe;
  • Drzwi szklane do saun.

Co zyskasz montując drzwi ze szkła?

Dostęp światła do pomieszczenia (optyczne powiększenie)

Jest to bezapelacyjna zaleta, która odróżnia je od drzwi tradycyjnych; drzwi szklane mają dzięki temu lepsze zastosowanie nawet w małych pomieszczeniach. Nie oznacza to jednak, że drzwi szklane są dobrym wyborem wyłącznie dla właścicieli małych powierzchni. 

Również w pomieszczeniach o większym metrażu drzwi szklane będą bardzo dobrym wyborem – sprawią, że pomieszczenie będzie bardziej przestrzenne i wprowadzą nutkę nowoczesności.

Nowoczesny wygląd, pasujący do każdego materiału

Decydując się na zakup drzwi szklanych nie należy się obawiać, że nie będą one współgrać z pozostałymi materiałami użytymi przy aranżacji. Szkło jest materiałem uniwersalnym, który świetnie wpasowuje się w każdą stylistykę. Drzwi szklane będą dobrze wyglądać zarówno w nowoczesnym mieszkaniu, jak i w eleganckim domu urządzonym w drewnie.

Bezpieczeństwo

Szkło hartowane zastosowane w drzwiach szklanych naszej firmy jest bardzo wytrzymałe, a nawet jeśli zostanie rozbite, to roztrzaskuje się na tysiące kawałków, które nie stwarzają większego zagrożenia dla człowieka. 

Z tego też powodu drzwi szklane są świetną alternatywą dla rodzin z dziećmi, które planują remont mieszkania lub budowę domu i stawiają przede wszystkim na materiały, które będą bezpieczne dla dzieci. Zastosowanie szkła hartowanego w drzwiach szklanych będzie ich dodatkową zaletą również w większych budynkach, chroniąc je przed zniszczeniem.

Jeśli chcesz sprawdzić, jak drzwi ze szkła odmienią Twoje wnętrze, zapytaj nas o szczegóły warunków usługi wykonania i montażu. Nie zawiedziemy Cię!