preloader

Konstrukcje szklane

386458293_863397028718408_1413748838156242728_n

Konstrukcje szklane na zamówienie

Coraz częściej szkło znajduje zastosowanie w nowoczesnych wnętrzach oraz jako ciekawy dodatek do naszych mieszkań, domów czy biur. W większych budynkach komercyjnych konstrukcje szklane nadają obiektu wyróżniający i elegancki  wygląd a co najważniejsze pozwala dostarczyć pokojowi naturalnego światła co w dużej mierze wpływa na bezpieczne i spokojne odczucia w naszych pomieszczeniach. Nasza firma wykonuje konstrukcje szklane w Szczecinie oraz w okolicach. 

W dzisiejszych czasach szkło ma bardzo duży wpływ na nowatorską i innowacyjną architekturę. Mądre wykorzystanie dużych okien, szklanych drzwi i balkonów oraz zastosowanie balustrady szklanej i lacobeli kuchennych wśród wielu rozmaitych zastosowań sprawia, że obiekt, w którym zastosowane są elementy szklane staje się bardzo przestronny, jasny i efektowny. Jako, że materiały stosowane w budownictwie muszą spełniać bardzo wiele funkcji mieszkalnych, bardzo istotne jest więc wybranie odpowiedniego szkła do konkretnego zastosowania. 

Dla spełnienia podstawowych wymagań takich jak: solidność, wytrzymałość, wygląd i nowoczesność można zdecydować się na odpowiedni gatunek szkła. Bezpieczeństwo jest bardzo ważne, dlatego nasza firma w Szczecinie dba o to by konstrukcje szklane były trwałe i bezpieczne. Wymagania te nasze szkło spełnia bez żadnego problemu, utrzymując przy tym wszystkim schludny wygląd i oryginalność jakiego oczekują nasi klienci. 

Stosujemy szkła hartowane, szkło laminowane. Wykonujemy obróbki szkła w zależności od potrzeb: zatępienie, szlifowanie i polerowanie szkła. Wiercimy otwory i wykonujemy wycięcia w krawędziach szkła. Wreszcie przy użyciu maszyn CNC wykonujemy wycięcia o kształtach nieregularnych. 

IMG-20231007-WA0779

Szklarz Glassio Szczecin

Dodatek szkła do nowoczesnych wnętrz nadaje charakter bardziej delikatny albo dominujący. To wszystko zależy od tego z jakim szkłem będziemy chcieli współpracować. Mocne kolory dodają charakteru i uzupełniają wolną przestrzeń. Dla odmienności jasne lacobele, balustrady dodają budynkowi spokoju i miłej atmosfery w nim panującej. Konstrukcje szklane wykonane przez naszą firmę Glassio są dopasowywane do indywidualnych gustów naszych klientów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. W naszej firmie zajmujemy się projektowaniem i montażem konstrukcji szklanych.

Zdobyte przez naszych specjalistów doświadczenie oraz ich świeży umysł pozwalają na stworzenie innowacyjnych i zgodnych z modą projektów szklanych takich elementów jak: balustrady, drzwi szklane, kabiny szklane, daszki szklane, lacobele i wiele innych. Wykonujemy elementy szklane na wymiar. Na naszej stronie mogą Państwo znaleźć projekty jakie wykonaliśmy. Nie zamykamy się na nasze projekty.

Dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu charakteryzujemy się pełną mobilnością. Zabudowy szklane montujemy również na terenie całej Polski a w szczególności  w miejscowościach nadmorskich.  Rozwijająca się turystyka daje nam pole do popisu przy realizacjach w budynkach hotelowych np., balkony szklane, stropy czy daszki szklane

32786574_1974781945896203_1530024774271500288_n

Gwarancja jakości

Szklarz Szczecin

Nasze konstrukcje ze szkła cieszą się coraz większą popularnością. Zawsze montujemy profesjonalnie, solidnie, a co najważniejsze na czas. Nasza firma posiada ogromne doświadczenie w pracy ze szkłem i realizacji  indywidualnych zamówień. Od lat świadczymy usługi szklarskie Szczecin dla domów, sklepów, biur czy hoteli.

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług. Celem naszej firmy jest podejście indywidualne do każdego z naszych klientów, tak, aby każdy wykonany przez nas projekt był jedyny w swoim rodzaju i spełniał oczekiwania klienta. Wiemy jak bardzo ważny jest profesjonalizm i solidne wykonanie. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że nasza firma stała się rozpoznawalna i często wybierana do większych projektów miejskich czy firmowych. 

Zanim przystąpimy do realizacji uzgadniamy z klientem wszystkie szczegóły i dokonujemy pomiarów. Cenę ustalamy indywidualnie, w zależności od rodzaju projektu, czasu wykonania oraz wielkości i złożoności zamówienia. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele konstrukcji szklanych w Szczecinie jak i w okolicy. Pełne zaangażowanie i skupienie przy montażu szkła to domena naszej firmy. Zapraszamy na naszą stronę i fanpage by zobaczyć nasze prace. Może i Państwo znajdą coś dla siebie i zainspirują się by stworzyć coś nowoczesnego i innowacyjnego w swoim wnętrzu?