preloader

Szczecin

Glassio Szczecin - konstrukcje szklane

Każda pora roku jest dobra, aby poznać z bliska Szczecin. Jeśli do tej pory nie miałeś okazji, aby sprawdzić co miasto ma do zaoferowania, najwyższa pora nadrobić zaległości. Położony w północno – zachodniej części Polski Szczecin, jest miastem portowym, stoczniowym, a jednocześnie pełni rolę stolicy województwa Zachodniopomorskiego. Jednocześnie jest to jedno z najbogatszych, a przy tym najciekawszych miast w kraju. Co roku odwiedzają go dziesiątki tysięcy turystów – nie tylko z Polski, ale i krajów europejskich i azjatyckich. Co przyciąga tych ludzi do Szczecina? Przede wszystkim bogata historia, znakomicie zachowane zabytki, a także duży szacunek do turystów i oferowanie im licznych udogodnień, czyniących pobyt jeszcze wygodniejszym, ciekawszym i bezpieczniejszym.

Przyjazd do Szczecina. Najłatwiejszym sposobem dostania się do Szczecina jest samochód. Prowadzą tu wygodne, niedawno wyremontowane drogi dwu pasmowe. Wzdłuż nich zlokalizowane zostały liczne stacje benzynowe, parkingi i restauracje. Innym sposobem aby dojechać do Szczecina jest skorzystanie z kolei. Miasto to jest bardzo dobrze skomunikowane siecią torów kolejowych z innymi częściami kraju. Kiedy opuszczą Państwo odnowiony budynek dworca PKP i zamkną się za Państwem drzwi szklane budynku, będzie można skierować swoje kroki w jednym z następujących kierunków: postoju taksówek lub przystanku autobusowego. Odjeżdżają z niego linie we wszystkich kierunkach miasta, pozwalając na sprawne dostanie się do każdej z dzielnic. W zależności od tego, gdzie znajduje się Państwa hotel, będzie można do niego dojechać autobusem, lub tramwajem. Nowoczesna komunikacja zbiorowa, to jeden z większych atutów Szczecina. Przyciemniane szyby Lacobel, klimatyzacja, ale również niskie ceny biletów – każda z tych rzeczy zachęca do wybrania tej formy transportu, pozwalającej uniknąć problemu stania w korkach.

Spacerując po mieście, mogą się rzucać w oczy liczne drzwi szklane , a nad nimi różnych rozmiarów i kształtów daszki szklane. Co się znajduje za tymi drzwiami? Bardzo prawdopodobne, że właśnie przechodzić Państwo będą obok jednej z wielu szczecińskich restauracji lub pubów. Zapraszają one klientów do degustacji wyśmienitych potraw kuchni polskiej i zagranicznej, oferując przy tym pokaźny wybór trunków lokalnych i importowych. Ceny, jak przystało na miasto o europejskim formacie, dostosowane są do możliwości wszystkich grup turystów. Będziemy mogli zatem stołować się w wygodnych lokalach oferujących szybkie dania, gdzie na ścianach króluje kolorowe szkło Lacobel, jak również eleganckich restauracjach, położonych w zabytkowych tarasach, oferujących gościom możliwość wyboru stoliku na dużych tarasach, które zwykle otaczają przeźroczyste balustrady szklane. To właśnie z tych miejsc roztacza się najładniejsza i najbardziej rozległa panorama miasta, z widocznymi w tle żurawiami stoczniowymi.

Miejsca, które z pewnością warto zobaczyć to Szczecińska Wenecja. Jest to kompleks zabytkowych obiektów fabrycznych, rozdzielonych siecią kanałów, po których można żeglować kajakami. Niewątpliwa atrakcyjność tego miejsca jest dodatkowo wspierana przez jego korzystne położenie, zaledwie kilkadziesiąt metrów od budynku kolejowego dworca głównego. Co jeszcze warto obejrzeć odwiedzając Szczecin? Wskazówek można szukać w olbrzymiej ilości przewodników, oferujących opisy najciekawszych miejsc w mieście. My jednak zachęcamy do tego, aby eksplorować Szczecin na własna rękę i zaglądać do każdego miejsca, które wydało Wam się ciekawe. Może to być restauracja lub muzeum, gdzie przez drzwi szklane można było ujrzeć część ekspozycji, może to być również jedna z zabytkowych kamienic, gdzie niewielkie balkony zawadiacko wystają z elewacji. Zachęcamy również do tego, aby odwiedzić przynajmniej jeden z kilku teatrów oraz galerii. Budzą one zachwyt nie tylko ciekawymi ekspozycjami, ale nie mniejsze wrażenie wywierają wielkie lustra na zamówienie, które można obejrzeć na ścianach tych obiektów.

Nieodłączną częścią zwiedzania Szczecina będzie zakwaterowanie. Tu można mieć do swojej dyspozycji naprawdę bardzo duży wybór obiektów o różnym standardzie. Jednak bez względu na liczbę gwiazdek oraz cenę za nocleg, każdy ze szczecińskich hotelów oferuje pewien podstawowy zakres wyposażenia. Są to przede wszystkim indywidualne łazienki dla każdego z pokojów, wyposażone w kabiny prysznicowe lub wanny. Można również szukać noclegów w bardzo bogatej bazie kwater prywatnych i apartamentów. Jest to szczególnie korzystne podczas dłuższego pobytu w mieście. Apartamenty takie są zwykle wyposażone w kuchnie lub aneksy kuchenne, w których łatwo i wygodnie można przygotować posiłki. Miejsca te zwykle są bardzo ciekawie i stylowo zaaranżowane. Na ścianach szkło Lacobel, na balkon prowadzą drzwi szklane szczecin, a całości luksusowego wyglądu zapewniają balustrady szklane, dodatkowo poprawiające bezpieczeństwo.

Nowa gałąź w naszej firmie to wypożyczalnia sprzętu budowlanego!. W związku z powiększająca się bazą sprzętu, licznymi zapytaniami ze strony klientów czy to firm współpracujących postanowiliśmy podzielić się naszym sprzętem. Wynajmujemy zarówno maszyny pneumatyczne takie jak przyssawki do szkła, jak i elektronarzędzia, drabiny i przyczepki. Sprzęt, który posiadamy jest utrzymywany w nienagannym stanie, czysty oraz na bieżąco serwisowany. Świadczymy również usługę transportową sprzętu bezpośrednio do klienta. 

 

Lustra Szczecin

Lustra w codziennym wykorzystaniu

Ludzkość zna lustra od wieków. Od samego początku istnienia, wzbudzały zainteresowanie, podziw i pożądanie, pełniły również bardzo ważne funkcje obronno-militarne. Dziś znaczenie luster ani trochę się nie zmniejszyło. Chyba każdemu z nas trudno sobie wyobrazić normalne funkcjonowanie bez użytkowania luter. Lustra można dziś zamawiać w wielu formach, kształtach i wielkościach. Dostępne w sklepach lustra gotowe pozwalają na szybki montaż. Jeśli jednak poszukujemy czegoś wyjątkowego, z pomocą przyjdą nam lustra na wymiar. Przedstawiamy kilka popularnych zastosowań dla tego typu luster.

Lustra Szczecin na zamówienie w domu

Jeśli zastanawiasz się, czy w Twoim domu jest miejsce na duże lustra na zamówienie, mamy dobrą wiadomość. Miejsc takich jest naprawdę wiele i wcale nie ograniczają się wyłącznie do łazienki. Owszem, lustra na wymiar doskonale wyglądają na ścianach tego pomieszczenia. Jest jednak wiele innych miejsc, w których lustra będą wyglądać równie spektakularnie, korzystnie wpływając na wizerunek całego mieszkania. Pierwszym z tych miejsc jest korytarz lub hall.

Hall – pomieszczenie służące do komunikacji, najczęściej występujące w domach. W mieszkaniach hall jest zastępowany przedpokojem. W każdym z tych miejsc warto pomyśleć o zamontowaniu luster. Dlaczego? Ponieważ optycznie powiększają one te miejsca, dodając do nich przestrzeni i sprawiając wrażenie obszerniejszych. Lustrach są często wykorzystywane do zniwelowania uczucia klaustrofobiczni pomieszczeń, szczególnie w niewielkich mieszkaniach w blokach. Łącząc lustra z jasnymi kolorami, możemy uzyskać jeszcze lepsze efekty. Dodanie nad lustrami kilku punktów świetlnych również pomoże w uzyskaniu bardzo ciekawego rezultatu, dzięki któremu już na wejściu do naszego mieszkania lub domu, poczujemy się komfortowo.

Sypialnia – nie znamy tematów tabu. Lustra na zamówienie to znakomity, sprawdzony i przede wszystkim skuteczny sposób na to, aby wprowadzić nieco pikanterii do swojego związku. Miejsca, w których lustra w sypialni mogą się pojawić są naprawdę różne. Najczęściej jednak instalowane są na sufitach. Czy to bezpieczne? Przy zachowaniu polecanych technik montażu, jak najbardziej tak. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie wykonać specjalne lustra na wymiar, przystosowane do montażu w pozycji poziomej pod sufitem. Mogą one być od spodu wyposażone w specjalny aluminiowy stelaż, dzięki któremu montaż lustra jest nie tylko prostszy, ale zapewnia większą trwałość i daje wysokie poczucie bezpieczeństwa.

Garderoba – masz w swoim domu garderobę z prawdziwego zdarzenia? Jest to duże pomieszczenie, w którym do woli możesz testować swoje ubrania i tworzyć z nich oryginalne kompozycje? Jeśli tak, to na pewno wiesz że dla swojej wygody nie obejdzie się bez lustra. I to nie jednego. Garderoba to znakomite miejsce, aby pojawiły się w nim lustra na wymiar przynajmniej w kilku sztukach. Jedno lustro powinno być przymocowane do ściany na stałe. Jego wysokość powinna być równa wysokości człowieka, tak aby w całości można było dojrzeć w nim swoje odbicie. Jeśli warunki na to pozwalają, drugie lustro warto umieścić na przeciwległej ścianie. Wszystko po to, aby w każdym z luster widzieć swoje odbicie z tyłu. To ważne, ponieważ w ten sposób możesz ocenić efekty łączenia różnych ubrań, bez konieczności bolesnego wykrzywiania szyi do tyłu. Jeśli garderoba posiada tylko jedną ścianę wolną, na której lustro na wymiar może być zamocowane, to polecamy inne rozwiązanie. Będzie nim przestawne lustro na zamówienie, zamocowane do stalowej konstrukcji wyposażonej w kółeczka obrotowe. Lustro takie może być wygodnie i bez najmniejszego wysiłku przestawiane z miejsca na miejsce oraz ustawiane pod dowolnym kątem.

Lustra na wymiar do firmy

Lustra są eleganckim wyposażeniem również wnętrz firmowych. Szczególnie korzystnie wyglądają w poczekalniach. Duże powierzchnie ścian, na których znajdują się lustra na zamówienie na każdym zrobią piorunujące wrażenie. Efekt ten możemy dodatkowo pogłębić, jeśli co pewien odstęp zamienimy klasyczne lustra w lustra wypukłe lub wklęsłe, które delikatnie mogą deformować obraz. Oczywiście takie rozwiązanie będzie odpowiednie tylko dla wybranych firm. My polecamy go zastosować w poczekalniach gabinetów dentystycznych, jako naprawdę skuteczny sposób na zmniejszenie stresu u pacjentów oczekujących na wizytę.

Również sklepy są miejscem, w którym lustra  godnie będą pełnić swoją rolę. Pierwsza zaleta posiadania dużej ilości luster w sklepie, to ułatwiona prezentacja asortymentu, który wydaje się występować w znacznie większej ilości, niż jest go w rzeczywistości. Może to zachęcać wielu klientów do wejścia do sklepu i dokładniejszego zapoznania się z produktami. Kolejna zaleta występowania lustra na wymiar w sklepie, szczególnie jeśli są one umieszczone w starannie zaplanowanych miejscach, to dokładniejsza kontrola tego, co dzieje się na sklepie. Obraz odbijający się w lustrach, pozwala pracownikom dyskretnie i niezauważenie obserwować osoby, wzbudzające niepokój i podejrzenie że mogą dokonać kradzieży.