preloader

Balustrady szklane

P9050120

Nasza oferta

Oferujemy Państwu balustrady szklane, które będą funkcjonować jako elementy podtrzymujące poręcze schodów, a także barierki bezpieczeństwa na balkonie czy tarasie. Przez kilka lat naszej działalności zrealizowaliśmy setki zamówień dla Klientów z całej Polski. Z chęcią również dla Państwa przygotujemy projekt dopasowany do potrzeb i budżetu.

Zamontujemy w Państwa domu czy firmie:

  • eleganckie balustrady w systemach bezramowych;
  • bardziej klasyczne balustrady, z wykorzystaniem drewna;
  • modernistyczne, z elementami stali czarnej lub nierdzewnej.

W realizacjach wykorzystujemy m.in.:

  • mocowania punktowe;
  • adaptery do szkła;
  • kasety.

Co warto wiedzieć o naszych usługach i produktach?

Piękny design

Możemy dla Państwa zaprojektować, następnie zamontować balustrady ze szkła, które będą nie tylko funkcjonalnym, ale i  ciekawym dopełnieniem wnętrza. Szkło znakomicie podkreśla nowoczesny styl domu, biura czy sklepu. 

Zastosowanie tego materiału sprawia, że balustrady charakteryzują się znakomitą przejrzystością, dzięki której uzyskają Państwo lekką i estetyczną konstrukcję. Szkło jest również praktyczne - łatwo się je czyści i nie traci walorów nawet po wielu latach od zamontowania.

Jakość i bezpieczeństwo

Balustrady ze szkła służą głównie do ochrony przed upadkiem z wysokości, dlatego nasze konstrukcje posiadają najnowsze certyfikaty bezpieczeństwa oraz znoszą obciążenia nawet do 3,0 kN/m. Zwyczajne szkło, które jest materiałem kruchym zastąpiliśmy szkłem laminowanym składającym się z dwóch grubych hartowanych szyb. 

Dodatkowo pomiędzy szybami zastosowanymi w szklanych balustradach znajduje się specjalna folia PVB, która łączy dwie warstwy bez możliwości rozklejenia. Zapewnia to najwyższe bezpieczeństwo całej konstrukcji balustrady szklanej. Ponadto gwarantujemy, że wszystkie materiały, z których korzystamy przebadano i potwierdzono ich zgodność z polskimi i europejskimi przepisami oraz normami branży budowlanej.

Indywidualny projekt, szeroka oferta systemów i elementów balustrad

Nie muszą się Państwo martwić o nieodpowiednią wielkość czy formę konstrukcji. Jesteśmy nie tylko wykonawcami projektów, ale również producentami. Wykonujemy balustrady szklane od samego początku, poczynając od zamówienia, aż do montażu i oddania gotowego produktu. 

Nasi projektanci przygotują dla Państwa projekt pod indywidualne zamówienie, dopasowując go do potrzeb i wymagań otoczenia. W trudnych warunkach montażowych pomożemy znaleźć rozwiązanie problemu. Oferujemy Państwu różnorodność wzorów paneli, a szczególny nacisk kładziemy na estetykę, ciekawy design i bezpieczeństwo.

Balustrady szklane mocowane za pomocą adapterów kwadratowych

Modny design pomieszczenia i bezpieczenstwo sa dla Ciebie wazne? Trafiles IDELANIE. Glassio nieprzerwanie od kilku lat realizuje zamówienia klientów z calej Polski dopasowane do ich potrzeb i funduszy!