preloader

Daszki szklane

IMG_3689

Szklane zadaszenia

Specjalizujemy się w wykonawstwie zadaszeń szklanych w systemach bezramowych. Wykonujemy daszki szklane w oparciu o mocowania punktowe, jak i podpory. Podkonstrukcje pod zadaszenia szklane możemy dopasować do Twoich indywidualnych wymagań. 

Nasza oferta jest na tyle uniwersalna, że nie musisz daleko szukać – u nas znajdziesz wszystko, co potrzebujesz. Istnieje możliwość wykonania daszków, w zależności od potrzeb – ze stali czarnej, lakierowanej na dowolny kolor lub ze stali nierdzewnej.

IMG-20231007-WA0812

Daszki szklane – montaż w Szczecinie i okolicy

W ofercie firmy Glassio ze Szczecina znajdują się wspaniałe daszki szklane, które są idealnym rozwiązaniem dla każdego rodzaju obiektu. Sprawdzą się zarówno w domach, jak i mieszkaniach czy budynkach o przeznaczeniu innym niż prywatne. Gdybyśmy mieli wymienić największe zalety montażu daszku ze szkła, z pewnością byłaby to estetyka i użyteczność.

Daszki szklane idealnie chronią wejście do pomieszczenia przed złymi warunkami pogodowymi, przy jednoczesnej dobrej przepuszczalności światła. Ich niesamowicie lekki i nowoczesny wygląd podkreśla walory modernistycznych, jak i starszych wejść do budynków czy mieszkań. To także wybór na lata, nie musisz się martwić, że zadaszenie straci swoje walory pod wpływem działania deszczu czy słońca.

IMG-20231007-WA0819

Na jakie daszki szklane najczęściej decydują się Klienci?

Zdecydowanie najczęstszym wyborem naszych klientów jest szkło przezroczyste, lecz istnieje także możliwość wykorzystania materiałów odbarwionych i barwionych w masie. Wybór jest uzależniony od przeznaczenia daszku szklanego oraz wizji klienta.

Największe zalety naszych usług

Całkowicie bezproblemowy montaż

Do montażu naszych daszków szklanych wykorzystywana jest laminowana tafla szkła, składająca się z dwóch pojedynczych części, między którymi znajduję się idealnie klejąca folia PVB. Ta technologia zapewnia zarówno bezpieczeństwo, jak i świetny wygląd. W efekcie użyteczność i estetyka znajdują idealne połączenie.

Trwałość oparta na metalowej konstrukcji

Daszki szklane montuje się najczęściej na odciągach ze stali nierdzewnej, jednak możliwe jest także wykonanie specjalnej konstrukcji podtrzymującej szkło. Najwyższym priorytetem jest zapewnienie takiego rozwiązania, które będzie jednocześnie korzystne, a dodatkowo dobrze spełni swoją funkcję i pozwoli na wysoką satysfakcję zarówno z montażu, jak i użytkowania.

Wykorzystujemy dobre, przetestowane materiały

Materiały zastosowane w zadaszeniu szklanym, takie jak szkło hartowane czy najwyższej klasy mocowania firmy Q-railing, gwarantują wiele lat użytkowania, podczas których daszki szklane będą wzorowo pełnić swoją funkcję. Wierzymy, że dla Ciebie, tak samo jak dla nas, jakość jest najważniejszą cechą produktu, która decyduje o tym, czy uważamy zakup za udany.

 

Zrobimy dla Ciebie to, czego nie zrobią inni

Zadaszenia szklane mogą zostać dopasowane do różnych wymagań klientów, jak i możliwości montażowych na danym obiekcie. Istnieje wiele rozwiązań unikatowych dla naszej firmy, które pozwalają nam na montaż zadaszenia tam, gdzie inne firmy nie podejmują się tego typu zadań. 

Dlatego nawet jeśli dotychczas daszki szklane nie mogły być zamontowane w obiekcie ze względu na ograniczone możliwości montażowe, nasza firma dołoży wszelkich starań, żeby stało się to możliwe. Nasi Klienci potwierdzają, że montujemy produkty najwyższej klasy, od uznanych producentów.

Ty również możesz się o tym przekonać. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Przedstawimy nieporównywalnie najkorzystniejszą ofertę na rynku.