preloader

Lustra

13

Lustra Glassio Szczecin

Proponujemy Państwu wykonanie oraz montaż luster w Szczecinie i okolicy. Nasze produkty są wykonywane ręcznie, od podstaw, co umożliwia wybranie lustra na wymiar o dowolnej wielkości i kształcie, z wybranego rodzaju i barwy szkła. 

Przygotujemy dla Państwa pod indywidualne zamówienie, tak by odpowiadały potrzebom oraz tworzyły spójną całość ze stylem wnętrza. Oferujemy lustra klasyczne oraz unikatowe, o wyjątkowym wzornictwie i niepowtarzalnych formach. Podejmujemy się szczególnie trudnych i wymagających realizacji, wymagających specjalistycznej wiedzy i doświadczenia.

29366325_10212849003558037_6493830662804471808_n

Jakiego lustra na wymiar Państwo poszukują?

Produkujemy lustra różnej grubości, dlatego mogą Państwo wybrać szkło 3,4,5 lub 6 mm. Oprócz klasycznych luster ze szkłem o naturalnej barwie (float), proponujemy również ekskluzywne lustra wykonane ze szkła odbarwionego, określane diamentowymi lub kryształowymi.

Przed zamówieniem lustra na wymiar, proszę się zastanowić nad wyborem parametrów.

Wymiary formatek luster:

 • 6mm – 3210x6000
 • 5mm – 3210x2550
 • 4mm – 3210x2550
15205694_1516705981678421_725144023_o

Lustra na wymiar Szczecin

Proponujemy trzy typy obróbek krawędzi:

 • Szlif krawędzi
 • Szlif + poler krawędzi
 • Faza – od 5 do 25 mm

Lustra są dostępne w różnych kolorach, m.in.:

 • Srebrnym (klasyczne)
 • Grafitowym
 • Niebieskim
 • Zielonym

Lustra Szczecin - nasze produkty

Ponadprzeciętna trwałość

Wykonujemy lustra z materiałów o wysokiej odporności na warunki panujące w różnych pomieszczeniach, np. łazienkach. Warstwa srebra odpowiadająca za odbicie obrazu pokryta jest specjalną warstwą ochronną, która zabezpiecza delikatną powłokę przed działaniem wilgoci i czynników zewnętrznych.

Lustra pod indywidualne zamówienie

Mogą Państwo wybrać nie tylko kolor i kształt, ale również sposób wykończenia obrzeży. Proponujemy frezowanie (nadanie ciekawej formy), szlifowanie (matowe krawędzie) oraz polerowanie (krawędzie idealnie gładkie). Przygotujemy, a następnie zrealizujemy projekt, który spełni wszystkie oczekiwania.

Realizacja oryginalnych projektów i śmiałych wizji

Wydaje się Państwu, że marzycie o lustrze niemożliwym do wykonania? Prosimy skontaktować się z nami. Jeżeli chcieliby Państwo zamówić lustro na wymiar o wyszukanym designie, z chęcią pomożemy przygotować i zrealizować taki projekt. Ogranicza nas tylko wyobraźnia i możliwości technologiczne, dlatego proszę przesłać nam swój pomysł, wizję, a my dołożymy wszelkich starań, by wykonać dla Państwa lustro o niespotykanym i oryginalnym wyglądzie.

Bezpieczeństwo

Lustra naszej produkcji odznaczają się nie tylko pięknem i precyzją wykonania, ale również bezpieczeństwem. Krawędzie są gładkie, nie posiadają ostrych zakończeń, dlatego nie stanowią zagrożenia. Wykonujemy również lustra bezpieczne, podklejane specjalną folią, która w przypadku uszkodzenia tafli lustra zatrzyma rozbite kawałki szkła na miejscu. Folia jest przeźroczysta, dlatego w żaden sposób nie wpływa na estetykę, ale za to podnosi trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.

Dopasowanie do stylu i wyposażenia wnętrza

Lustra, które oferujemy można przygotować pod indywidualne aranżacje wnętrz. Wywiercić otwory do montażu lamp, przewodów, suszarek, wykonać wycięcia, np. pod umywalki. Lustro to nie tylko praktyczny przedmiot, w którym można zobaczyć swoje odbicie. To także niesamowite narzędzie wykorzystywane w aranżacji wnętrz, kształtowaniu charakteru pomieszczeń, nadawania osobliwego i indywidualnego stylu łazienkom, salonom i sypialniom. 

Lustra mogą całkowicie odmienić wygląd Państwa domu lub mieszkania, optycznie powiększyć pomieszczenia, podkreślić kolor i formę dekoracji oraz dodatków.

Montaż luster z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości

Jako firma oferująca profesjonalny montaż luster w Szczecinie, gwarantujemy Państwu nie tylko doświadczenie i precyzję wykonania, ale także zastosowanie odpowiednich narzędzi, specjalistycznych, trwałych klejów oraz taśm do luster. Stosując odpowiednie materiały, dajemy gwarancję, że lustro nie spadnie, nie odbarwi się, nie pokryje rdzawymi plamami od spodu, widocznymi na zewnętrznej powłoce lustrzanej.

Nasze prace wykonujemy precyzyjne, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, dobrej jakości narzędzi oraz sprawdzonych produktów. Do montażu luster stosujemy specjalistyczne kleje firmy LAMKA. Kleje są nie tylko trwałe, mocne i elastyczne, ale również nie powodują odbarwień, plam i zapobiegają pęknięciom podczas osiadania elementów konstrukcyjnych budynków.

Sprzedaż produktów i akcesoriów komplementarnych

W swojej ofercie posiadamy również specjalistyczny klej do luster LAKMA:

 • Klej do luster 310 mm – 30 PLN brutto
 • Klej do luster 600 ml -  50 PLN brutto

Silikonowy klej do luster

Karta techniczna

Ponadto oferujemy również produkcji drzwi, zabudowy, podłogi i inne konstrukcje ze szkła, dzięki temu zamówione lustro będzie spójne stylistycznie z innymi elementami wykończenia i wyposażenia wnętrza.

Bezpieczny montaż luster w Szczecinie

Lustra  możemy kleić bezpośrednio na przygotowaną ścianę (powinna być zagruntowana, odpylona i czysta), stosując specjalistyczny  klej do luster, taśmę do luster lub wklejać w powstałą wnękę z glazury czy innych materiałów. 

Podczas pomiarów lustra należy uwzględnić szczeliny dylatacyjne które wahają się od 1 aż do kilu milimetrów. Wynikają one głównie z jakości wykonanych płytek tzw. zachowania pionów oraz poziomów płytek.

Jak poprawnie zamontować lustro?

Zachowanie przerw między lustrem a płytkami jest niezbędne, aby zachować odstęp lustra od płytek. Wykonanie takich odstępów uniemożliwia kontakt lustra np. z płytkami – co w konsekwencji uniemożliwi pęknięcie lustra podczas pracy ściany czy budynku. Ma to szczególne znaczenie w nowych budynkach, w których następuje samoczynne osiadanie. 

Fugowanie czy też spoinowanie przestrzeni pomiędzy lustrem a styczną, może nastąpić dopiero po 72 h od zamontowania lustra, ponieważ klej do luster wysycha poprzez zaczerpnięcie wilgoci z powietrza a wcześniejsze zamknięcie szczelin może to bardzo spowolnić lub wręcz uniemożliwić. Zamknięcie szczelin po 72h jest wręcz niezbędne, ponieważ jest to najlepsza metoda, aby uniemożliwić stały dopływ pary wodnej (wilgoci w powietrzu) do spodniej części lustra, co z kolei może spowodować korozję lustra.

 

PRZYGOTUJEMY DLA PAŃSTWA BEZPŁATNĄ WYCENĘ I PROPOZYCJĘ PROJEKTU LUSTRA

PROSIMY O KONTAKT