preloader

Lacobel

31646762_363037990882574_7747489512942469120_n

Lacobel Szczecin– wykorzystaj kolorowe szkło do udekorowania swojego wnętrza

Lacobel to specjalny rodzaj szkła, które z jednej strony pokryte jest warstwą barwnego lakieru. Jest chętnie wykorzystywany w dekoracji wnętrz, gdyż staje się ciekawą alternatywą np. do tradycyjnych płytek ściennych w kuchni czy łazience. Lakier na szkle lacobel jest odporny na warunki świetlne i promieniowanie UV, co zapewnia jego wieloletnią trwałość w każdym pomieszczeniu. 

Lacobel jest dostępny w wielu kolorach, także bez trudu znajdziesz swój ulubiony i taki, który będzie pasował do Twojego domu. Z chęcią wypożyczymy Ci próbnik, który pomoże w doborze idealnego koloru. Jest to świetna alternatywa dla płytek - jako fartuch kuchenny. Tafle szkła są znacznie większe niż płytki, nie posiadają fug i są zdecydowanie łatwiejsze w utrzymaniu czystości. 

grafika na szkle - to jedna z możliwości wykonania szkła ze wzorem. Dowolny wzór na szkle można zakupić lub zrobić zdjęcie samemu. Lacobel z grafiką to świetna alternatywa dla szkła lacobel (jednolitej barwy). Może być to szkło zarówno surowe jak i hartowane. 

33343965_373053493214357_3118581440162299904_n

Gwarantujemy profesjonalny montaż

Nasi monterzy to specjalnie przeszkoleni fachowcy, którzy przez lata nabierali doświadczenia w montażu lacobelu w różnych warunkach. Gdy zawitają do Ciebie, szybko i sprawnie zamontują wybrane przez Ciebie szkło

Lacobel będzie odporny na działanie niekorzystnych czynników, ponieważ strona, na której znajduje się lakier znajdzie się przy ścianie. Dzięki temu dość delikatna warstwa lakieru nie będzie narażona na zarysowanie i zniszczenie. Jednak lacobel to tylko szkło. Właściwie eksploatowane może służyć nam przez wiele lat aż do momentu kiedy znudzi nam się dany kolor czy wzór. Wtedy można pokusić się o jego wymianę. Jednak szkło nie jest nie zniszczalne. Uderzenie metalowym przedmiotem może uszkodzić taflę szkła. W takim przypadku świadczymy również usługi wymiany uszkodzonej tafli. 

31960964_366403677212672_2021910426446462976_n

Szkło lacobel urozmaici projekt Twojego wnętrza

Urządzając swoje wnętrze, możesz wzorować się na projektantach, którzy coraz częściej wykorzystują kolorowe szkło oraz szkło z grafiką do urozmaicania projektów. To nie tylko modny, ale również bardzo praktyczny element wykończenia wnętrza. Grafikę można zakupić na różnych stronach internetowych w wysokiej rozdzielczości aby wydruk był jak najlepszej jakości. Można również wykonać zdjęcie samemu i takie zdjęcie naniesiemy na szkło. Ogranicza nas tylko fantazja i portwel klienta. 

Lacobel ma uniwersalne zastosowanie - można go wykorzystać między innymi przy dekorowaniu kuchni, komponując tzw. fartuchy – efektowne powierzchnie szklanych płytek między górnymi i dolnymi szafkami. Można również wykleić fronty kuchenne szkłem lacobel czy też grafiką. 

Wielokrotnie zdarzyło nam się wyklejanie całych ścian, czy nawet całych pomieszczeń szkłem lacobe. Wszystko zależy od wyobraźni klienta lub jego projektanta. 

Użycie lacobelu w kuchni będzie wygodnym rozwiązaniem, ponieważ znacząco pomoże w utrzymaniu jej w czystości. Kolorowe szkło jest bardzo łatwe i szybkie w czyszczeniu. Czyści się je podobnie jak czyści się lustra czy okna. Warto w tym przypadku zastosować środek czystości który nie będzie na bazie octu. Istnieją specjalne środki do mycia luster - których rozpuszczalnikiem nie jest ocet. Ocet zawarty w środkach czystości może negatywnie wpłynąć zarówno na lustro jak i na lacobel

IMG_0294

Lacobel zmieni zwykły stół w designerską ozdobę pomieszczenia

Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem, które stosujemy u naszych klientów, jest zamontowanie szkła lacobel na blacie stołu. W tej roli lacobel rozwiązuje problem uporczywych zabrudzeń, które pojawiają się na stole podczas codziennego użytkowania. 

Przygotowywanie posiłków czy używanie różnych sprzętów, takich jak mikser lub blender powoduje, że ściana stołu bardzo często jest narażona na różnego rodzaju zabrudzenia. 

Montując panel szklany lub szkło z grafiką nie tylko zabezpieczysz ścianę przed zabrudzeniami, ale także zyskasz piękną dekorację pomieszczenia. Co więcej, w żaden sposób Cię nie ograniczamy, dlatego możesz przygotować własny projekt na wykorzystanie lacobelu albo skorzystać z naszej pomocy.

Instrukcja czyszczenia szkła trawionego kwasem w zastosowaniach domowych

Szkło typu matelac

 

Podczas procesu czyszczenia szkła trawionego kwasem istotne jest przestrzeganie przedstawionych poniżej zaleceń:

  • Do czyszczenia szkła nie należy używać inwazyjnych środków czyszczących, jak np. druciaki, żyletki i materiały ścierne.
  • Standardowo szkło trawione kwasem wystarczy umyć dużą ilością ciepłej wody i miękką gąbką lub płynem do mycia szyb.
  • W przypadku uporczywych plam czynność należy powtórzyć.
  • Istotne jest aby zawsze czyścić wodą lub płynem całą powierzchnię szkła trawionego, nawet w sytuacji gdy zabrudzony jest jedynie mały fragment szyby. Nie należy czyścić punktowo, bowiem może spowodować to efekt halo na szkle.
  • W celu uniknięcia powstania zarysowań oraz uszkodzeń powierzchni szkła konieczne jest stosowanie dużej ilości wody. Nie należy usuwać zabrudzeń za pomocą suchej i/lub brudnej ściereczki, bowiem może to doprowadzić do zarysowania powierzchni szkła.
  • Zbyt silne naciskanie szkła może doprowadzić do jego uszkodzenia, dlatego też nie należy nadmiernie naciskać podczas procesu czyszczenia.
  • Silne zabrudzenia należy usuwać za pomocą myjek ciśnieniowych.
  • Do czyszczenia szkła trawionego należy używać standardowych płynów zawierających alkohol.
  • Nie należy używać produktów zawierających kwas fluorowodorowy, fluor, chlor bądź pochodne amoniaku, ponieważ substancje te mogą doprowadzić do uszkodzenia powierzchni szkła.

LACOBEL KOLORY (Dostępne także u nas w biurze)

56093d93ea576
56093d92cdb95

 

JEŚLI NIE MOGĄ PAŃSTWO ZNALEŹĆ SWOJEGO ULUBIONEGO KOLORU PROSZĘ KLIKNĄĆ  --->LACOBEL WZORNIK RAL<-----

 

Gwarantujemy szybką realizację, dobrą cenę i solidne wykonanie. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do kontaktu!

Co zyskujesz, decydując się na lacobel we wnętrzu?

Trwałość szkła Lacobel Szczecin

Choć wydawałoby się, że szkło jest delikatne, w rzeczywistości to niezwykle trwały i praktyczny materiał. Profesjonalny montaż gwarantuje nie tylko szybkie i solidne wykonanie, ale także dobre zabezpieczenie delikatnej warstwy lakieru przed zniszczeniem. Warto więc skorzystać z profesjonalnych usług naszej firmy.

Praktyczność i piękny design

Oryginalna estetyka w żaden sposób nie wyklucza się z funkcjonalnością. Lacobel jest łatwy do utrzymania w czystości, szybko usuwa się z niego kurz, tłuszcz czy zacieki z pary wodnej. A przy tym, dzięki niemu możesz zrealizować własną wizję na wykończenie kuchni czy łazienki. Ilość łączeń szkła jest znikoma w porównaniu z glazurą. Dzięki temu utrzymanie czystości jest znacznie łatwiejsze. Nie ma fug, które z czasem są bardzo zabrudzone i trudne do wyczyszczenia. 

Niekonwencjonalne zastosowanie

Możliwości wykorzystania lacobelu we wnętrzu jest tak wiele, że ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Lakierowane szkło szczecin sprawdzi się jako alternatywa dla tradycyjnych płytek ściennych, a także w oryginalny sposób ozdobi blat stołu. Możesz nim zabezpieczyć, a przy okazji uatrakcyjnić meble, ściany czy inne elementy wyposażenia wnętrza. Schodząc po schodach często ściany znajdujące się po bokach są mocno zabrudzone. Często zdarza się, że klienci po kilkukrotnym malowaniu mają już tego dosyć. Naklejenie szkła lacobel czy też grafiki na ściany powoduje, że wystarczy je od czasu do czasu umyć i w ten sposób znika problem brudnych ścian. Również zwierzęta domowe upodobają sobie jakąś ścianę, któa wiecznie jest zabrudzona. Lacobel w takim przypadku również świetnie się sprawdza. Daje możliwość szybkiego i łatwego wyczyszczenia zabrudzeń.