preloader

Drzwi szklane przesuwne

377357166_1047287949619261_2333615974503326261_n

Nasze drzwi przesuwne

Drzwi szklane przesuwne firmy Glassio to jakość materiałów i estetyka wykończenia

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą drzwi szklanych przesuwnych. Wykonujemy je z materiałów cechujących się bezpieczeństwem i najwyższą jakością wykończeń. Wszystkie drzwi szklane przesuwne wykonujemy ze szkła bezpiecznego, co minimalizuje ryzyko rozbicia drzwi na duże ostre kawałki w przypadku uderzenia i zmniejsza ryzyko urazu.

Proponujemy trzy rodzaje wykończeń elementów drzwi szklanych:

  • połysk;
  • stal nierdzewna szczotkowana;
  • anoda;

Dodatkowo, istnieje również możliwość polakierowania elementów. Kolor lakieru jest zawsze dopasowany do Twoich oczekiwań.

img-20231007-wa0618-jpg

Montaż drzwi szklanych przesuwnych

Istnieje kilka możliwości montażu drzwi szklanych przesuwnych, a wybór konkretnej z nich zależy od rodzaju wnętrza oraz wymagań klienta. Montaż może przebiegać bezpośrednio do ściany nad przejściem, jak również do samego sufitu znajdującego się powyżej. 

Wykonujemy również szklane ściany, na których montujemy systemy przesuwne. Służą one jako swego rodzaju baza do montażu drzwi. W przypadku systemów przesuwnych, mocowania wykonywane są z aluminium bądź ze stali nierdzewnej, co gwarantuje wysoką jakość montażu oraz bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat.

IMG-20231007-WA0613

Wnętrza, w których sprawdzą się drzwi szklane przesuwne

Drzwi szklane przesuwne sprawdzają się w każdym pomieszczeniu, niezależnie od wielkości, przeznaczenia i stylu. Szkło jest materiałem uniwersalnym, który z łatwością wpasuje się w stylistykę wnętrza nowoczesnego, minimalistycznego, jak i klasycznego. 

Nasze drzwi przesuwne z bezpiecznego szkła znalazły już wielu klientów i z doświadczenia wiemy, że drzwi najczęściej montuje się w mieszkaniach, biurach, centrach handlowych lub domkach jednorodzinnych. Pasują one idealnie do nowoczesnych wnętrz, w których podkreślają lekki, surowy styl wykończenia.

Zalety drzwi szklanych przesuwnych od Glassio

Więcej światła w pomieszczeniu

Drzwi szklane przesuwne najbardziej ceni się za dobrą przepuszczalność światła. Przedostające się przez szkło naturalne promienie słoneczne optycznie powiększają pomieszczenie, a także sprawiają, że w mieszkaniu czy biurze powstaje przyjazna atmosfera sprzyjająca pracy czy wykonywaniu codziennych czynności. 

Sztuczne światło nigdy nie zastąpi naturalnego, dlatego warto dążyć do tego, by do pomieszczenia dochodziło jak najwięcej słońca. Umożliwiają to nie tylko okna, ale także drzwi szklane. Dzięki zamontowaniu drzwi ze szkła, zarówno małe, jak i duże pomieszczenia stają się jeszcze bardziej jasne i przestronne.

Duży wybór okuć

Odpowiedni rodzaj okuć nie tylko zwiększa komfort użytkowania, a także nadaje drzwiom odpowiedniego stylu. Proponujemy różnego typu okucia różnych producentów. Poszukujesz czegoś specjalnego? Zdaj się na nas, z pewnością pomożemy dobrać trwałe i oryginalne okucia.

Bezpieczeństwo

Innym ważnym aspektem przy montażu drzwi szklanych przesuwnych jest ich bezpieczeństwo. Trzeba zaznaczyć, że są one wykonane ze szkła hartowanego, które wytrzymuje ogromne naciski. W sytuacji, gdy jednak drzwi pękną, rozsypią się na drobne kawałki, które nikogo nie zranią.

Podejmujemy się niemożliwego do wykonania

Oferujemy liczne alternatywne możliwości montażu, co pozwala nam przygotować i zamontować drzwi szklane przesuwne w niemal każdym pomieszczeniu, czy to prywatnym, czy publicznym. Ty wybierasz model i stawiasz wymagania, a my zajmujemy się resztą. Jeśli ktoś powiedział, że u Ciebie się „nie da” – zapytaj się nas.

Chcesz zamontować drzwi przesuwne ze szkła? Zapytaj nas o szczegóły realizacji.