preloader

Daszki szklane

IMG_3689

Szklane zadaszenia

Specjalizujemy się w wykonawstwie zadaszeń szklanych w systemach bezramowych. Wykonujemy daszki szklane w oparciu o mocowania punktowe, jak i podpory. Podkonstrukcje pod zadaszenia szklane możemy dopasować do Twoich indywidualnych wymagań. 

Nasza oferta jest na tyle uniwersalna, że nie musisz daleko szukać – u nas znajdziesz wszystko, co potrzebujesz. Istnieje możliwość wykonania daszków, w zależności od potrzeb – ze stali czarnej, lakierowanej na dowolny kolor lub ze stali nierdzewnej.

IMG-20231007-WA0812

Daszki szklane – montaż w Szczecinie i okolicy

W ofercie firmy Glassio ze Szczecina znajdują się wspaniałe daszki szklane, które są idealnym rozwiązaniem dla każdego rodzaju obiektu. Sprawdzą się zarówno w domach, jak i mieszkaniach czy budynkach o przeznaczeniu innym niż prywatne. Gdybyśmy mieli wymienić największe zalety montażu daszku ze szkła, z pewnością byłaby to estetyka i użyteczność.

Daszki szklane idealnie chronią wejście do pomieszczenia przed złymi warunkami pogodowymi, przy jednoczesnej dobrej przepuszczalności światła. Ich niesamowicie lekki i nowoczesny wygląd podkreśla walory modernistycznych, jak i starszych wejść do budynków czy mieszkań. To także wybór na lata, nie musisz się martwić, że zadaszenie straci swoje walory pod wpływem działania deszczu czy słońca.

IMG-20231007-WA0819

Na jakie daszki szklane najczęściej decydują się Klienci?

Zdecydowanie najczęstszym wyborem naszych klientów jest szkło przezroczyste, lecz istnieje także możliwość wykorzystania materiałów odbarwionych i barwionych w masie. Wybór jest uzależniony od przeznaczenia daszku szklanego oraz wizji klienta.

Może się zdarzyc, że zadaszenie szklane będzie na tyle duże, że montaż szkła będzie bardzo trudny do wykonania ręcznie. W takiej sytuacji można skorzystać  z przyssawki do szkła zawieszonej na cięgnach i przy użyciu dźwigu lub podnośnika sprawnie i bezpiecznie wykonać montaż. Pneumatyczny podnośnik do szkła umożliwia podniesienie tafli o wadze 500 kg, co jest praktycznie nie możliwe aby wykonać to ręcznie. 

Największe zalety naszych usług

Całkowicie bezproblemowy montaż

Do montażu naszych daszków szklanych wykorzystywana jest laminowana tafla szkła, składająca się z dwóch pojedynczych części, między którymi znajduję się idealnie klejąca folia PVB. Ta technologia zapewnia zarówno bezpieczeństwo, jak i świetny wygląd. W efekcie użyteczność i estetyka znajdują idealne połączenie.

Trwałość oparta na metalowej konstrukcji

Daszki szklane montuje się najczęściej na odciągach ze stali nierdzewnej, jednak możliwe jest także wykonanie specjalnej konstrukcji podtrzymującej szkło. Najwyższym priorytetem jest zapewnienie takiego rozwiązania, które będzie jednocześnie korzystne, a dodatkowo dobrze spełni swoją funkcję i pozwoli na wysoką satysfakcję zarówno z montażu, jak i użytkowania.

Wykorzystujemy dobre, przetestowane materiały

Materiały zastosowane w zadaszeniu szklanym, takie jak szkło hartowane czy najwyższej klasy mocowania firmy Q-railing, gwarantują wiele lat użytkowania, podczas których daszki szklane będą wzorowo pełnić swoją funkcję. Wierzymy, że dla Ciebie, tak samo jak dla nas, jakość jest najważniejszą cechą produktu, która decyduje o tym, czy uważamy zakup za udany.

 

Zrobimy dla Ciebie to, czego nie zrobią inni

Zadaszenia szklane mogą zostać dopasowane do różnych wymagań klientów, jak i możliwości montażowych na danym obiekcie. Istnieje wiele rozwiązań unikatowych dla naszej firmy, które pozwalają nam na montaż zadaszenia tam, gdzie inne firmy nie podejmują się tego typu zadań. 

Dlatego nawet jeśli dotychczas daszki szklane nie mogły być zamontowane w obiekcie ze względu na ograniczone możliwości montażowe, nasza firma dołoży wszelkich starań, żeby stało się to możliwe. Nasi Klienci potwierdzają, że montujemy produkty najwyższej klasy, od uznanych producentów.

Ty również możesz się o tym przekonać. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Przedstawimy nieporównywalnie najkorzystniejszą ofertę na rynku.

Materiały najlepszej jakości

Daszki szklane naszej produkcji wykonywane są tylko i wyłącznie ze szkła hartowanego i laminowanego. Sposób ich wykonania, obróbki gwarantuje niezwykłe walory estetyczne. Wykonując szkło jako hartowane jest ono mocniejsze od zwykłego szkła surowego 5-7 krotnie. Daje to niesamowitą wytrzymałość takich zadaszeń szklanych. Stają się przez to odporne na warunki atmosferyczne, jak i na uszkodzenia mechaniczne. W przypadku uszkodzenia tafli - tak to może się zdarzyć dzięki laminacji 2 tafli szkło pozostaje na swoim miejscu. W przypadku pęknięcia jednej z tafli laminat wygnie się lekko ale pozostanie na swoim miejscu. W przypadku kiedy do dojdzie do uszkodzenia dwóch tafli folia znajdująca się pomiędzy nimi będzie je trzymać razem ze sobą. Daje to bezpieczeństwo osobom przebywającym w pobliżu takiej zabudowy. Produkowane przez nas szkło do wytworzenia daszków szklanych jest znakowane. Każda tafla posiada znak bezpieczeństwa. Posiadamy również pełną dokumentację niezbędną do przeprowadzenia odbiorów budowlanych naszych konstrukcji. Gwarantuje to całkowite bezpieczeństwo naszych produktów. 

 

Ochrona wejścia

Daszki szklane stanowią ochronę dla drzwi wejściowych do budynku zarówno przed opadem deszczu jak i śniegu. Niewielkie zadaszenie szklane przed wejściem jest w stanie umożliwić nam zatrzymanie się przed wejściem, znalezienie kluczy od domu czy biura i spokojne otwarcie drzwi podczas opadów. To także idealne rozwiązanie aby przysłonić drzwi wejściowe przed słońcem - wystarczy wykonać zadaszenie ze szkła barwionego w masie lub z folią mleczną w środku. W ten sposób powstanie nam nie tylko piękne i efektowne zadaszenie ale zacienimy nim wejście do budynku. 

 

Oferta z szerokim wyborem

Nie oferujemy gotowych produktów. Każda z naszych realizacji jest przygotowana indywidualnie dla klienta pod jego preferencje i potrzeby.  Nasze projekty są indywidualne i unikalne. W ten sposób możemy z łatwością podążać za trendami w architekturze i potrzebami klienta. Dzięki temu nasze zadaszenia zawsze mają nowoczesny wygląd co sprawia, że naprawdę wyglądają świetnie przez wiele lat wpasowując się w daną aranżację projektu. Daszki szklane Szczecin są idealnym rozwiązaniem dla ludzi ceniących sobie bezpieczeństwo, funkcjonalność i estetykę swoich projektów.