Daszki szklane


Szczecin – stolica województwa Zachodniopomorskiego, a jednocześnie jeden z największych ośrodków gospodarczych w północno-zachodniej Polsce. Strategiczne położenie miasta sprawiło, że jest ono chętnie wybierane na siedziby firm polskich i zagranicznych, dając wiele możliwości nawiązywania nowych relacji biznesowych. Odwiedzając Szczecin, z pewnością nie można się nudzić. Oprócz tak ciekawych miejsc jak port czy słynny most cłowy i jego szklane balustrady, można tu spędzać czas na wiele innych sposobów. Liczne zabytki, urokliwe kamienice, a także pełne przyjaznej atmosfery restauracja i kawiarnie, zachęcają do zwiedzania Szczecina również po zmroku. Przybywając tutaj na dłuższy czas, ważną sprawą jest znalezienie komfortowego, bezpiecznego i korzystnie położonego noclegu. Rozwiązaniem dla turystów, ale i biznesmenów mogą być szczecińskie hotele. Co roku przybywa ich na terenie miasta, w każdej z jego dzielnic. Nowoczesne budynki z dużymi przeszkleniami, w których drzwi wejściowe chronią daszki szklane,  a przestronne halle są wyposażone w wygodne, skórzane sofy. Ceny za nocleg również pozwalają wybrać coś dla siebie, bez względu na posiadany budżet. Pokoje wyposażone we wszystkie niezbędne udogodnienia, gdzie każdy z nich ma dostęp do indywidualnej łazienki. Można w nich znaleźć oczywiście wygodne kabiny prysznicowe, suszarki do włosów, a w apartamentach, rozsuwane drzwi szklane, prowadzące do tych pomieszczeń. Te najbardziej prestiżowe hotele, położone są zwykle w ścisłym centrum Szczecina, stając się wygodną bazą wypadową do zwiedzania miasta, a jednocześnie przyciągając biznesmenów i przedsiębiorców, którzy zastawiając swoje sprawy również w najbliższych okolicach.

 

Nie można zapomnieć również o tym, że hotele te są częstym miejscem na organizowanie w nich licznych konferencji, spotkań i bankietów. Warunki, którymi dysponują, znakomicie się do tego nadają. Komfortowo wyposażone sale konferencyjne, profesjonalne nagłośnienie, jak również ciekawy wystrój wnętrz, w którym dominują twarde, błyszczące powierzchnie jak szkło Lacobel czy dużych rozmiarów, elegancki lustra na zamówienia. To wszystko nadaje obiektom prestiżu, sprawiając że organizowane tu wydarzenia w naturalny sposób nabierają jeszcze większej rangi i prestiżu. Po męczącym dniu, wypełnionym licznymi spotkaniami i załatwianiem różnego rodzaju spraw, przychodzi moment na chwilę zasłużonego wypoczynku. Wygodne kabiny prysznicowe z hydromasażem zapewnią relaks i odnowę zmęczonemu ciału, a duchową ucztę zapewni Filharmonia Karłowicza. Szczecin może się pochwalić jednym z bardziej okazałych obiektów filharmonii w całej Polsce. Budzący podziw i respekt swoją wielkością budynek, jest przykładem wspaniałego projektu i starannego dopracowania każdego ze znajdujących się w nim detali. Jednymi z nich są fantazyjnie wykrzywione balustrady szklane, zabezpieczające kręte schody, którymi możemy wchodzić na wyższe kondygnacje. Bezpieczeństwo i komfort gościom zapewniają automatycznie sterowane drzwi szklane, a cała elewacja jest wykonana z najwyższej jakości szkła, między innymi Lacobel.

 

Jeśli jednak filharmonijne klimaty nie są tym, czego najbardziej Państwo potrzebują do wypoczynku, Szczecin zapewnia również wiele innych atrakcji, z których jak najbardziej warto skorzystać. Może to być na przykład TRAFO Trafostacja Sztuki. Jest to jedna z najmłodszych w Polsce galerii sztuki współczesnej, znajdująca się w okazałej kamienicy. Wysokie okna ze szprosami, galeryjne wnętrza, a przede wszystkim mnóstwo zachwycających dzieł sztuki, w których każdy koneser piękna znajdzie coś, co z pewnością go zachwyci.

 

Po wyczerpującym zwiedzaniu portowego miasta Szczecin, przychodzi pora na to, aby zrelaksować się przy smacznym i elegancko podanym jedzeniu. Pod tym względem nikt nie będzie rozczarowany. Szczecin to jedna z kilku kulinarnych stolic Polski. To właśnie w tym mieście mamy do czynienia z wieloma nagradzanymi lokalami gastronomicznymi. Od prestiżowych restauracji z rozległymi tarasami chronionymi przez balustrady szklane, aż po niewielkie, ale bardzo przytulne kawiarenki i mniejsze restauracje, położone w urokliwych piwnicach szczecińskich kamienic. W  każdym z tych miejsc można nie tylko smacznie zjeść i napić się wybornych specjałów z Polski i Niemiec, ale również delektować się muzyką na żywo. Bardzo często bowiem są to miejsca, stające się sceną dla występów młodych i bardzo utalentowanych gwiazd muzyki, kabaretu lub innych przedstawicieli sztuki.

 

Warto wspomnieć jeszcze o polecanych metodach podróżowania po Szczecinie. Jeśli Twój hotel znajduje się w centrum miasta, to dobrym wyborem może być... poruszanie się pieszo po czarujących uliczkach tego miasta. Będziesz mógł z bliska podziwiać kunsztowne zdobienia kamienic, zachwycające wielkością i starannością wykonania daszki szklane nad wejściami, czy w końcu balustrady szklane na mostach, często ozdabiane setkami wieszanych na nich kłódek, czyli symbolu niekończącej się miłości kochanków. Aby wygodnie poruszać się na nieco dłuższych dystansach i sprawnie przemieszczać się między różnymi dzielnicami Szczecina, polecamy doskonale rozwiniętą komunikację miejską. Jest ona tworzona przez wygodne autobusy, a także nowoczesne tramwaje. Wszystkie pojazdy wyposażone są w klimatyzację i przyciemniane szyby Lacobel, poprawiające wygodę podróżowania. Poruszanie się samochodem po mieście również jest jedną z częściej wybieranych metod transportu. Trzeba się jednak w tym przypadku liczyć z dłuższym stanie w korkach w godzinach szczytu, a czasami i trudnościami w znalezieniu wolnych miejsc parkingowych.

 

 

BALUSTRADY

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo wiele rozwiązań balustrad ze szkła w połączeniu ze stalą nierdzewną.

KONSTRUKCJE

Wykonujemy różnego rodzaju konstrukcje, wykorzystując stal zwykłą jak i nierdzewną.

ZABUDOWY

Wykonujemy różne zabudowy, w których szkło mocowane jest punktowo lub w różnych profilach.

DASZKI SZKLANE

Tworzymy daszki szklane oraz zadaszenia całoszklane w oparciu o systemowe okucia ze stali nierdzewnej.

DRZWI SZKLANE

Oferujemy drzwi szklane w systemach ramowych jak i bezramowych z ościeżnicami lub bez.

PODŁOGI SZKLANE

W naszej ofercie znajda Państwo również szeroką ofertę zabudowy podłóg, schodów, stropów.