Lacobel

Categories Uncategorized
1

Lacobel Szczecin

Lacobel jako szkło dekoracyjne występuje o grubości 4 mm. Można wykonać również grubsze tafle na specjalne zamówienie tj.  5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 15mm, 19mm. Lacobel jest to szklo typu odbarwione. Szklo Lacobel pokryte jest z jednej strony lakierem. Kolekcja szkła lakierowanego występuje w różnorodnej gamie kolorystycznej, z której każdy znajdzie coś pod swój gust.

Wzornik MATELAC

lacobel wzornik matelac Lacobel

szklo lakierowane

Lakobel występuje w odcieniach standardowych oraz istnieje możliwość wyboru barw niestandardowych z palety barw RAL.  Szkło lakierowane łatwe jest w montażu i utrzymaniu czystości.  Dzięki walorom funkcjonalnym i estetycznym zyskuje ono coraz szersza popularność i grupę zainteresowanych. Tafle szkła Lacobel są zawsze montowane tak, aby warstwa lakieru była zabezpieczona, czyli szklaną powłoka od zewnętrznej strony. Czynność ta chroni szkło przed uszkodzeniem mechanicznym warstwy lakieru. Lacobel sprawdza się doskonale na powierzchniach narażonych na zabrudzenia – działanie tłuszczu i wody – np. fartuch w kuchni zamiast płytek. Jednolite szklane tafle pozwalają z łatwością osunąć codzienne zabrudzania, bez potrzeby żmudnego czyszczenia, z jakim mamy do czynienia przy zwykłej glazurze łączonej fugami. Warstwa lakieru, który jest stosowany do pokrycia szkła Lacobel jest przyjazna dla środowiska oraz ekologiczna gdyż nie zawiera żadnych metali ciężkich. Szkło Lacobel –daje możliwość  niesamowitej aranżacji wnętrz. kolorowe szkło ma szerokie zastosowanie przy wykańczaniu wnętrz. Idealnie nadaje się jako dekoracja do szaf, stolików i innych mebli codziennego użytku. Szklane tafle doskonale sprawdzają się na ścianach kuchni, łazienki, toalety  czy tez przedpokoju lub korytarza. Można również wykonać podłogi z kolorowego szkła, zyskują one coraz to większą popularność.

 

Wzrornik REF

lacobel wzornik ref Lacobel

szklo dekoracyjne

Lacobel jest bardzo uniwersalny. Komponuje się z różnymi materiałami jak stal czy drewno. Wysoki połysk tafli ładnie rozświetla wnętrza i dodaje im elegancji, dla wymagających klientów można znaleźć szkło lakierowane w wykończeniu matowym tzw. matelac. Kolekcja szkła lakierowanego migoce wszystkimi kolorami teczy, dzieki czemu umozliwia wybór najbardziej pożądanego koloru i dopasowanie jej do pomieszczenia i gustu kazdego klienta. Szklane tafle Lacobel, to swietny dodatek do nowoczesnych aranzacji wnetrz, bardzo popularny wśród projektantów i architektów ceniących sobie nowe rozwiązania. Idealny do zastosowania we wnetrzach mieszkalnych oraz biurowych. Jego nowoczesny wyglad spelnia wymogi narzucone przez najnowsze światowe trendy i surowe przepisy. Drzwi do lodówki czy zmywarki wykonane ze szkla Lacobel nowoczesne rozwiazanie, podazajace za nowymi trendami w wykończeniu bezpiecznych i nowoczesnych wnętrz. Od teraz Twoja kuchnia moze byc urzadzona w jednym kolorze albo w wielu róznych wg. Twojego własnego uznania!, a goscie nie zorientuja sie, gdzie zostal ukryty sprzęt kuchenny tak perfekcyjnie zamaskowany. Szklo lacobel do drzwi lodówki, zmywarki, fronty drzwiczek mebli. Bogata gama barw Lacobel umozliwia doskonale dobranie koloru szkla lakierowanego do reszty wyposażenia wnętrza. Uniwersalny wzornik RAL pozwala idealnie dobrać odcień szkła do mebli. Dzięki temu lodówka zyska atrakcyjny wygląd i współgra z aranżacją wnętrza, niezależnie czy zostało zaprojektowane tradycyjnie, czy nowocześnie.

Wzornik RAL

lacobel wzornik ral Lacobel

One thought on “Lacobel

  1. Anita on

    Zastosowałam u siebie w łazience lacobel, który ciągnie się przez 4 metrową scianę. Kolor błękitny, w połączeniu z akwarium 150l. czyni klimat pomieszczenia na niebywale wysokim poziomie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>