Podłogi szklane


Podłogi szklane, szklane schody (stopnie szklane)

 

Coraz bardziej popularne w dzisiejszych projektach staje się dążenie do osiągnięcia lekkości konstrukcji, uzyskania większej ilości światła w budynkach oraz połączenie wnętrza z otaczających je krajobrazem co spowodowało, że szkło uważane jest za materiał konstrukcyjny. Dziś już standardem w prestiżowych obiektach są podłogi szklane, które idealnie komponują się z aranżacją wnętrza nadając wyjątkowego charakteru. Kolejnym produktem są schody szklane. Zarówno podłogi jak i schody to element konstrukcyjny, wykonany z minimum trzech pojedynczych fafli szklanych połączonymi foliami PVB. Z uwagi na bezpośredni kontakt z górną warstwą laminatu, wykonuje się je ze szkła hartowanego pokrytego z reguły powłoką antypoślizgową. Grubość oraz budowa laminatu jest zmienna i uzależniona od jego zastosowania, wymiarów oraz punktów podparcia.

 
 
podłoga szklana
Przykład 1
kładka szklana
Przykład 2
stopnie szklane
Przykład 3
podłoga szklana
Przykład 4
podłoga szklana
Przykład 5
podłoga szklana
Przykład 6
podłoga szklana
Przykład 7
podłoga szklana
Przykład 8
 
 

Podłogi i schody szklane można zastosować w hotelach, restauracjach, muzeach, kładkach dla pieszych, oraz oczywiście w domach prywatnych. We wszystkich takich obiektach otrzymujemy zatem możliwość stworzenia czegoś oryginalnego, czegoś, co stworzy odpowiedni wystrój wnętrza, a dzięki możliwości zastosowania różnych kolorów szkła oraz folii PVB aranżacje wnętrza są praktycznie nieograniczone.

 

 W dzisiejszych projektach coraz bardziej dążymy do osiągnięcia optycznie lekkich konstrukcji. Uzyskujemy w ten sposób większą ilość światła oraz łączymy przez to wnętrze z otaczającym nas krajobrazem. W związku z tym idealnym rozwiązaniem w takim przypadku jest szkło stosowane do wykonania szklanych podłóg. W dzisiejszych czasach w prestiżowych obiektach są szklane podłogi, które wręcz perfekcyjnie komponują się z całą aranżacją wnętrza. Razem ze szklanymi podłogami stosuje się szklane schody. Podłogi szklane jak i schody szklane to element konstrukcyjny, który wykonuje się z minimum 3 tafli szkła pomiędzy, którymi znajdują się folie PVB. Górną warstwę podłogi jak i stopni szklanych wykonuje się ze szkła hartowanego, na którego powierzchni wykonuje się nadruk lub powłokę antypoślizgową.  Budowę czyli grubość laminatu dobiera się odpowiednio do obciążenia, ze względu na ilość punktów podparcia jak i gabarytów szkła

 

Gwarantujemy jakość wykonania, przystępną cenę oraz szybki czas realizacji. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą:

 
 

 (klik)

 
 

 

BALUSTRADY

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo wiele rozwiązań balustrad ze szkła w połączeniu ze stalą nierdzewną.

KONSTRUKCJE

Wykonujemy różnego rodzaju konstrukcje, wykorzystując stal zwykłą jak i nierdzewną.

ZABUDOWY

Wykonujemy różne zabudowy, w których szkło mocowane jest punktowo lub w różnych profilach.

DASZKI SZKLANE

Tworzymy daszki szklane oraz zadaszenia całoszklane w oparciu o systemowe okucia ze stali nierdzewnej.

DRZWI SZKLANE

Oferujemy drzwi szklane w systemach ramowych jak i bezramowych z ościeżnicami lub bez.

PODŁOGI SZKLANE

W naszej ofercie znajda Państwo również szeroką ofertę zabudowy podłóg, schodów, stropów.